Financial controller

Jsme středně velká poradenská firma s širokým portfoliem služeb sahajícím od vedení účetnictví přes daňové poradenství až k vývoji vlastního softwaru pro reporting. Jsme členem největší světové aliance poradenských společností GGI – Geneva Group International. Centrálu máme v Praze, další kanceláře máme v Českých Budějovicích a v Karlových Varech.

Momentálně hledáme člověka, který bude připravovat interní účetní reporty pro naše významné klienty a hledat v nich hodnotné informace. Máme rádi inovativní přístup a preferujeme moderní nástroje při práci.

Náplň této pozice tedy je:
  • Příprava pravidelných měsíčních a dalších ad-hoc reportů pro klienty
  • Reporty se připravují v Excelu a také v Microsoft Power BI. Pracovat budeš také se systémem Koabo, což je námi vyvíjený reportingový nástroj
  • Pravidelná příprava rozpočtů a plánů
  • Hledání hodnotných informací v reportech
Co očekáváme?
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Velmi široké zkušenosti s Excelem
  • Zkušenosti s Power BI, případně s SQL nejsou nutností, ale byly by velmi vítané
  • Velkou pečlivost a smysl pro detail
  • Schopnost chápat situaci klienta a dívat se na svět jeho očima
  • Angličtinu na dostatečné úrovni pro samostatnou komunikaci s klientem
Co nabízíme?
  • Zajímavou odměnu včetně benefitů
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečně pracovat vzdáleně
  • Plný/částečný úvazek podle možností
  • Možnost stát u spuštění nového softwaru, který se chystá změnit svět účetních 🙂

Pokud Vás nabídka na výše uvedenou pozici zaujala, zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na e-mail: vendula.kmostakova@grinex.cz.