Samostatná/ý finanční účetní - České Budějovice

Samostatná/ý finanční účetní

Jsme poradenská společnost Grinex Advisory s.r.o., člen Komory daňových poradců a mezinárodní asociace GGI.

Práce se nám daří, klienti přibývají, kancelář v Českých Budějovicích roste a potřebujeme posílit pracovní tým, a proto hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: Samostatná/ý finanční účetní.

Pracovní náplň:
  • Zpracování účetnictví, vedení daňové agendy
Požadujeme:
  • praktickou znalost podvojného účetnictví a souvisejících daňových předpisů
  • znalost práce na PC – MS Office na velmi dobré úrovni
  • vysokou motivaci a zájem o profesní růst
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • všeobecný ekonomický přehled
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost v rozhodování
  • komunikační schopnosti a dovednosti
  • časovou flexibilitu spojenou s účetní profesí
Nabízíme:
  • zaměstnání v moderní společnosti
  • flexibilní pracovní úvazek (částečný nebo plný úvazek)
  • možnost systematického vzdělávání a profesního růstu
  • firemní mobilní telefon, notebook
  • pružná pracovní doba, homeoffice
  • příspěvek na stravování, výuka cizích jazyků a další volnočasové benefity
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění

Nástup ihned nebo podle individuálních možností.

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám svůj profesní životopis a motivační dopis na e-mail: natasa.bryk@grinex.cz.